ul. Grunwaldzka 103, Gdańsk

tel. 661-715-000

O NAS

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Jako Grupa RENOprojekt Spółka z o.o. działamy na rynku trójmiejskim. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rynku nieruchomości w zakresie projektowania, doradztwa technicznego oraz wykonawstwa prac remontowo-budowlanych.

Specjalizujemy się szczególnie w starszych obiektach, którym przywracamy dawny blask lub nadajemy całkowicie nowy wygląd i funkcjonalność.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Skupiamy w swoich szeregach jedynie wykwalifikowanych fachowców z poszczególnych gałęzi budownictwa, co pozwala nam na podejmowanie nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań.

Charakteryzuje nas bogate doświadczenie i profesjonalizm. Dzięki dużej wiedzy technicznej chętnie realizujemy złożone i wymagające projekty.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Naszym Klientom oferujemy całościową obsługę zlecenia.

Powierzając nam swój dom lub mieszkanie, masz pewność, że w dbałości o Twój jak najwyższy komfort, przeprowadzimy inwestycję od początku do końca, zapewniając nadzór i koordynację na każdym etapie prac.

GWARANCJA JAKOŚCI

Wszelkie zlecenia wykonane przez naszą firmę objęte są 24 miesięczną gwarancją. Dbamy, aby nieruchomości, które mamy przyjemność brać na warsztat, cieszyły swoich użytkowników bezproblemową eksploatacją przez długi czas.

Mając na względzie jak najwyższą jakość realizowanych zleceń, korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów od zaufanych dostawców.

Grupa RENOprojekt Sp. z o.o. uczestniczy w programie „Firma Godna Zaufania”. Nieustannie pracujemy na Twoje zaufanie dokładając maksimum starań do każdego powierzonego nam zadania.